English
Indeks filmów
Dzień
Indeks A-Z / 0-9
Kraj
Cykl
tytuł / reżyser
 
Konkurs Polskie Filmy Krótkometrażowe
1
seanse - kup / rezerwuj film
25 lip 13:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 1
Arena
Martin Rath / Polska 2013 / 23’
Hipopotamy
Piotr Dumała / Polska 2014 / 13’
Ze wsi Grunwald
Artur Wierzbicki / Polska 2014 / 20’
Trzeci pokój
Suk-hwa Hong / Polska, Korea Południowa 2014 / 17’
Kamienica
Agnieszka Burszewska / Polska 2013 / 13’
Rodnik
Marcin Sauter / Polska 2014 / 7’
25 lip 16:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 2
Między światami
Katarzyna Dąbkowska / Polska 2014 / 30’
Alter
Małgorzata Andrys / Polska 2013 / 6’
Gdzie ja
Arjun Talwar / Indie, Polska 2013 / 15’
Morze
Zofia Dąbrowska / Polska 2013 / 5’
Rwetes
Kuba Czekaj / Polska 2014 / 17’
Gorzko!
Michał Wawrzecki / Polska 2014 / 19’
26 lip 13:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 3
Nieprawdopodobnie elastyczny człowiek
Karolina Specht / Polska 2013 / 5’
Żar
Bartosz Kruhlik / Polska 2013 / 23’
Pieśń pasterza
Vahram Mkhitaryan / Polska, Armenia 2014 / 30’
Podkop do nieba
Maciej Lorenc / Polska 2014 / 6’
Źle nam z oczu patrzy
Arek Biedrzycki / Polska 2014 / 25’
27 lip 16:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 4
Albert
Daniel Wawrzyniak / Polska 2014 / 24’
Z łóżka powstałeś
Bartosz Konopka / Polska 2014 / 23’
Opowieść o lesie
Katarzyna Melnyk / Polska 2014 / 5’
Enrichment
Marcin Strauchold / Polska 2014 / 11’
Dom na głowie
Adam Palenta / Polska 2013 / 19’
Afekt
Małgorzata Suwała / Polska 2014 / 19’
27 lip 19:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 5
Vanitas
Kamila Grzybowska-Sosnowska, Mirosław Sosnowski / Polska 2014 / 7’
Gniazdo
Arjun Talwar, Oliver Krüger / Polska 2014 / 18’
Fuga D
Alicja Stasiak / Polska 2014 / 27’
Zmysły prysły
Marcin Wasilewski / Polska 2013 / 6’
Las cieni
Andrzej Cichocki / Polska 2014 / 14’
Molehill
Joanna Zastróżna / Polska 2014 / 20’
28 lip 13:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 6
After All
Bogna Kowalczyk / Polska 2013 / 4’
Lato miłości
Marcin Filipowicz / Polska 2014 / 23’
Mleczny brat
Vahram Mkhitaryan / Polska, Armenia 2014 / 30’
Siłaczka
Kacper Czubak, Iwona Kaliszewska / Polska 2014 / 17’
Trashhh
Filip Syczyński / Polska 2014 / 22’
29 lip 13:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 7
Punkt wyjścia
Michał Szcześniak / Polska 2014 / 26’
Niebieski pokój
Tomasz Siwiński / Polska, Francja 2014 / 15’
Najwyższy
Katarzyna Gondek / Polska 2013 / 20’
Gruby i chudy
Aleksandra Brożyna / Polska 2014 / 9’
Obce kolory
Kamilla Kuczynski / Niemcy 2013 / 30’
29 lip 19:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 8
Taki pejzaż
Jagoda Szelc / Polska 2013 / 23’
Pająk i Muchy
Tessa Moult-Milewska / Polska 2013 / 4’
Cotton Dreams
Sandeep Balhara / Polska 2013 / 14’
Jutro
Michał Orzechowski / Polska 2014 / 8’
Future Days
Agnieszka Polska / Szwecja, Niemcy, Polska 2013 / 29’
Superjednostka
Teresa Czepiec / Polska 2014 / 15’
30 lip 13:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 9
Sól
Maria Lloyd / Norwegia, Polska 2014 / 11’
Sandland
Bartłomiej Żmuda / Polska 2014 / 25’
Ptaszysko
Paulina Wyrt / Polska 2013 / 3’
Lena i ja
Kalina Alabrudzińska / Polska 2014 / 18’
Niedźwiedź
Zofia Antoniak / Polska 2013 / 4’
Wyspa
Dominga Sotomayor, Katarzyna Klimkiewicz / Polska, Chile, Dania 2013 / 30’
30 lip 16:00
Polskie Filmy Krótkometrażowe - zestaw 10
Fragmenty
Agnieszka Woszczyńska / Polska 2014 / 25’
Jestem Polakiem
Paweł Hejbudzki / Polska 2013 / 17’
Liebling
Izabela Plucińska / Polska 2013 / 6’
Telemarketing
Katarzyna Guzowska / Polska 2013 / 15’
Przepływy
Justyna Mytnik / Polska 2014 / 14’
Kamień
Jakub Michnikowski / Polska 2014 / 16’
03 sie 16:00
Filmy nagrodzone w konkursach PFK i EFK
Films awarded in PSF and ESF Competitions
1
Moje NH
Strona archiwalna 14. edycji (2014 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec / sierpień 2014
PWŚCPSN
212223 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›