English
Po festiwalu
Behind the scenes

W inspirujących przestrzeniach wrocławskiego hotelu Monopol fotografowie: Łukasz Gawroński, Maciek Kulczyński i Rafał Placek od 2009 roku realizują sesje portretowe reżyserów filmowych, będących gośćmi festiwalu Nowe Horyzonty.

Efekty ich starań w postaci wielkoformatowych czarno-białych portretów można oglądać w Kinie Nowe Horyzonty, gdzie podczas festiwalu  ekspozycja już od pierwszego dnia jest systematycznie uzupełniana. Projekt, od początku pomyślany jako kronika niepowtarzalnych spotkań, na przestrzeni kilku lat rozrósł się do rozmiarów potężnego zbioru fotografii.

Łukasz Gawroński, fotograf popkultury. Na zamówienie polskich czasopism i magazynów portretuje rodzimych celebrytów, jest autorem okładek do tytułów prasowych i książek, albumów muzycznych i plakatów teatralnych. Ironiczny dokumentalista - redaguje bloga: www.spacerkiem.blogspot.com, który jest fotograficznym zapisem przaśnej polskiej rzeczywistości.

Rafał Placek, fotograf do zadań specjalnych. Tajniki zawodu opanował na katowickiej filmówce. Najchętniej pracuje w obszarze kultury wizualnej przemysłu i biznesu. Tworzy obrazy przedsięwzięć zmieniających rzeczywistość oraz ludzi, których pasja jest motorem tych przemian.

Maciek Kulczyński, fotograf dokumentujący. Współpracuje z Polską Agencją Prasową. Inspiruje go codzienność, pasjonuje portret kreowany zwłaszcza ten naładowany emocjami.

Moje NH
Strona archiwalna 14. edycji (2014 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec / sierpień 2014
PWŚCPSN
212223 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›