English
Program

JazxingJazxing
Klub Festiwalowy w Arsenale

Zapraszamy do Klubu Festiwalowego podczas 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty!

Tradycyjnie przez 11 dni Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty (w tym roku 24 lipca – 3 sierpnia) na pięknym dziedzińcu średniowiecznego Arsenału Miejskiego (ul. Cieszyńskiego 9) będzie działał plenerowy Klub Festiwalowy – w tym roku w nowej odsłonie. Organizatorzy festiwalu oraz partner główny wydarzenia T-Mobile zapraszają do strefy relaksu z licznymi leżakami, barami i food truckami, w których będzie można zakupić pyszne dania (również wegetariańskie i wegańskie). Codziennie od 22.00 do 3.00 zapraszamy do tańca przy muzyce, którą przygotują uznani polscy DJ’e, na czele z Rebeką (1 sierpnia), Kixnare (28 lipca) i Karolem Aleksandrem (24 lipca).

Wydarzeniem będzie występ nowojorskiej ikony muzyki klubowej – Kim Ann Foxman. Występowała na scenach klubowych na całym świecie – od Szanghaju po Detroit, od Ibizy po Sydney. Na każdym koncercie, poprzez swoje oryginalne i poruszające sety, opowiada osobiste historie, dzięki czemu zyskuje coraz większe rzesze fanów. Kim Ann wyróżnia się zarówno jako DJ, ale i jako osobowość, a jej indywidualność można odnaleźć w muzyce, w której łączy gorące rytmy z klasycznym housem. Współpracuje z wieloma artystami sceny klubowej – kooperacja z Mayą Jane Coles była jednym z największych wydarzeń muzycznych w 2013 roku. Ponadto, wysoką pozycję i reputację Foxman w środowisku DJ’skim  potwierdzają m.in. projekty z Nickiem Simoncino czy The XX.

W sobotę 26 lipca odbędzie się półfinał ogólnopolskiego konkursu DJ’skiego Hear Me, odzwierciedlającej ideę Silent Party. Goście imprezy otrzymają słuchawki z trzema kanałami – każdy z nich podłączony jest do jednej z trzech konsol. Uczestnicy sami wybierają kanał, którego chcą słuchać. O wygranej DJ’a decyduje najwyższa słuchalność kanału podczas imprezy oraz głosy Jury, które ocenia technikę, dobór utworów, dynamikę, kreatywność miksów, a także kontakt z publicznością. W tegorocznym jury znaleźli się między innymi: duet Flirtini – Ment XXL oraz Jedynak, Maciek Prorok z Pioneer DJ.

Wstęp do Klubu Festiwalowego (również do strefy muzycznej) jest bezpłatny – wystarczy mieć przy sobie karnet festiwalowy bądź bilet na seans festiwalowy z danego dnia.

Harmonogram wydarzeń

 

Partnerem sceny muzycznej jest: WIMP.
www.wimp.pl

Moje NH
Strona archiwalna 14. edycji (2014 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec / sierpień 2014
PWŚCPSN
212223 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›