English
Aktualności
02 sierpnia 2014
Nieoficjalna Kronika Festiwalowa - odcinek 7

Siódmy odcinek Kroniki jest już dostępny!

Ideą, produkowanej przez Warszawską Szkołę Filmową, Nieoficjalnej Kroniki Nowe Horyzonty jest uchwycenie wydarzenia festiwalowego z perspektywy życia codziennego Wrocławia. Poprzez rozmowy, zdarzenia czy niezapowiedziane interakcje studenci szkoły filmowej wplatają tematykę festiwalu w sytuacje niekiedy oczywiste ale dające zaskakujący efekt.

W tym roku w skład najmłodszej ekipy filmowej na festiwalu weszli reżyserzy: Ola Gębarska, Grant Blaisdell, operatorzy: Julia Mafalda, Dawid Bienias oraz montażyści: Filip Kołacz i Szymon Raczkiewicz.

Warszawska Szkoła Filmowa to jedna z trzech wyższych uczelni filmowych w Polsce. Została założona przez Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindę 10 lat temu. Od 2013 roku działa przy niej pierwsze w Polsce Liceum Filmowe a po wakacjach startuje Filmowe Studium Policealne. Jednym z najważniejszych wydarzeń tegorocznych będzie uroczyste otwarcie dawnego Kina Elektronik, które na jesieni zostanie przywrócone przez Uczelnię na kulturalną mapę Warszawy i kraju.

Pozostałe odcinki Kroniki

Moje NH
Strona archiwalna 14. edycji (2014 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec / sierpień 2014
PWŚCPSN
212223 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›