English
Aktualności
25 lipca 2014
Plebiscyt publiczności

Zapraszamy do udziału w plebiscycie publiczności, w którym biorą udział filmy prezentowane w Międzynarodowym Konkursie Nowe Horyzonty. Każda osoba wchodząca na seans otrzyma kupon z jednorazowym kodem i tytułem wybranego filmu oraz godziną i salą, na której odbędzie się seans. Kod wydrukowany na kuponie służy do identyfikacji głosu i może być użyty tylko jeden raz. Głos można oddać maksymalnie do 12 godzin od momentu rozpoczęcia seansu (kod głosowania ważny jest 12 godzin). Film można ocenić w skali 1 – 6 (najwyższa nota: 6, najniższa nota: 1).

Głosowanie przez stronę internetową www.nowehoryzonty.pl

Na filmy można głosować przez stronę internetową, w tym również na wszystkich komputerach służących do rezerwacji online, klikając przycisk „Głosuj”. W wyświetlonym oknie należy wpisać jednorazowy kod z kuponu otrzymanego przed seansem, a następnie w odpowiednich polach wpisać ocenę filmu.

Głosowanie przez aplikację T-Mobile Nowe Horyzonty

Głosując przez aplikację, wystarczy wybrać opcję „społeczności”, a następnie w polu „głosowanie” należy wpisać kod znajdujący się na kuponie do głosowania.

Głosowanie przez SMS

Aby oddać swój głos na dany film za pomocą bezpłatnego SMS‑a, należy wysłać kod filmu oraz jego ocenę na numer 8092. Żeby wystawić filmowi ocenę 4, należy wysłać w treści SMS-a „XYZV.4” na numer 8092, gdzie XYZV jest kodem, który znajduje się na kuponie otrzymanym przed seansem.

Moje NH
Strona archiwalna 14. edycji (2014 rok)
Przejdź do strony aktualnej edycji festiwalu:
www.nowehoryzonty.pl
Nawigator
Lipiec / sierpień 2014
PWŚCPSN
212223 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Skocz do cyklu
Szukaj
filmu / reżysera
 
KalendariumIndeks filmówMój planKlub Festiwalowy Arsenał
© Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
festiwal@nowehoryzonty.pl
realizacja: Pracownia Pakamera
Regulamin serwisu ›